FELNŐTTEK - SZABADKAI LIGA - 5. FORDULÓ:

FK Bajsa (Bajsa) - FK Vinogradar (Hajdújárás) 5-1 (3-1)

Bajsa: Damjanović, Bakić, Tresiglavić (Barna), Latyák, Tóth, Čagalj (Horvát), Drašković (Cseh), Zsemberi, Žmukić, Marjanović, Majkić.

Góllövők: Čagalj (2), Žmukić, Marjanović és Tresiglavić.

Dinamikus, harcias mérkőzést láthatott az ősi riválisok rangadójára kilátogató szépszámú közönség. A bajsai csapat az első perctől kezdve határozottan a győzelem elérésére törekedett, és az első komolyabb helyzetéből már a kapufát is eltalálta. Ezután egy gyönyőrű akció végén Žmukić juttatta vezetéshez a hazai csapatot. Következett a vendégek válasza egy szöglet utáni fejesgóllal. Az első félidő végéig először Čagalj szerezte csapata második gólját, majd pedig Marjanović növelte a Bajsa előnyét 3-1, valamint kakaskodás miatt mindkét együttes egy-egy játékosának kiállítása miatt tíz emberre fogyatkozott. A második félidőben a győzelmet sokkal jobban akaró bajsaiak veszélyes támadásaik után Čagalj második, és Tresiglavić góljával nagyarányú győzelmet aratott.